login with wechat 微信登录 (1.0.0) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Provider
ur: سہولت کار
