Wedia (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Original image
be: Сапраўдная выява

en: Filters
be: Фільтры

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Image style: @style
be: Стыль выявы: @style
