Wedia (1.0.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Custom
pl: Własne

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Filters
pl: Filtry

en: Reference
pl: Referencja

en: Sort
pl: Sortowanie

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów

en: The path '@uri' is invalid.
pl: Ścieżka '@uri' jest nieprawidłowa.
