Wedia (1.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Preview
gl: Vista previa

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Filters
gl: Filtros

en: Reference
gl: Referencia

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
