Wedia (1.0.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Filters
lv: Filtri

en: Reference
lv: Atsauce

en: Sort
lv: Kārtot

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
