Wedia (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Custom
ar: مخصّص

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Filters
ar: المرشحات

en: Reference
ar: مرجع

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
