Wedia (1.0.3) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Original image
fr: Image originale

en: Filters
fr: Filtres

en: Reference
fr: Référence

en: Sort
fr: Trier

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: Server URL
fr: URL du serveur

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Image style: @style
fr: Style d'image : @style

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images

en: The path '@uri' is invalid.
fr: Le chemin '@uri' est invalide.
