Wedia (1.0.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Original image
oc: Imatge original

en: Filters
oc: Filtres

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style
