Wedia (1.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Original image
fa: تصویر اصلی

en: Filters
fa: صافیها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
