Wedia (1.0.3) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Filters
ro: Filtre

en: Reference
ro: Referință

en: Sort
ro: Sortare

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine

en: The path '@uri' is invalid.
ro: Calea '@uri' nu este validă.
