Wedia (1.0.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Filters
az: Filtrlər

en: Reference
az: Istinad

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Image style: @style
az: Şəkil üslubu: @style

en: Configure Image Styles
az: Şəkil üslublarını konfiqurasiya edin

en: The path '@uri' is invalid.
az: "@uri" yolu etibarsızdır.
