Wedia (1.0.4) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Custom
ja: カスタム

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Filters
ja: フィルター

en: Reference
ja: 参照

en: Sort
ja: 並べ替え

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定

en: The path '@uri' is invalid.
ja: パス '@uri' が不正です。
