Wedia (1.0.4) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Custom
sk: Vlastná

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Filters
sk: Filtre

en: Reference
sk: Referencia

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
