Wedia (1.0.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Image style: @style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་@style
