Wedia (1.0.6) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: Filters
ca: Filtres

en: Reference
ca: Referència

en: Sort
ca: Ordenació

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Image style: @style
ca: Estil de la imatge: @style

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
