Wedia (1.0.6) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Preview
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Filters
hr: Prečistači

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style
