Wedia (1.0.6) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Custom
hu: Egyéni

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Filters
hu: Szűrők

en: Reference
hu: Referencia

en: Sort
hu: Sorbarendezés

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Image style: @style
hu: Képstílus: @style

en: Configure Image Styles
hu: Képstílusok beállítása

en: The path '@uri' is invalid.
hu: Az '@uri' útvonal érvénytelen.
