Wedia (1.0.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Filters
km: តម្រង

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style
