Wedia (1.0.6) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
