Wedia (1.0.6) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Filters
ru: Фильтры

en: Reference
ru: Связь

en: Sort
ru: Сортировка

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения

en: The path '@uri' is invalid.
ru: Путь '@uri' недопустим.
