Wedia (1.0.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Reference
ta: குறிப்பு
