Wedia (1.0.6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Custom
tr: Özel

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Reference
tr: Kaynak

en: Sort
tr: Sırala

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır

en: The path '@uri' is invalid.
tr: '@uri' yolu geçersiz.
