Wedia (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Custom
fi: Oma

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Reference
fi: Viittaus

en: Sort
fi: Järjestä

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style
