Wedia (2.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Preview
et: Eelvaade

en: Custom
et: Kohandatud

en: Original image
et: Algne pilt

en: Filters
et: Filtrid

en: Sort
et: Järjesta

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile

en: The path '@uri' is invalid.
et: Teekond '@uri' on kehtetu.
