Wedia (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
