Wedia (2.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Custom
he: מותאם

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Filters
he: מסננים

en: Sort
he: מיון

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
