Wedia (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Preview
is: Forskoða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Filters
is: Síur

en: Sort
is: Raða
