Wedia (2.0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
