Wedia (2.0.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style
