Wedia (2.0.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Custom
nl: Aangepast

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Sort
nl: Sorteren

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: The path '@uri' is invalid.
nl: Het pad ' @uri' is ongeldig.
