Wedia (2.0.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Filters
uk: Фільтри

en: Sort
uk: Впорядкувати

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Server URL
uk: Адреса (URL) сервера

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: The path '@uri' is invalid.
uk: Шлях '@uri' є неприпустимим.
