Wedia (2.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Sort
vi: Sắp xếp

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Image style: @style
vi: Kiểu dáng ảnh: @style
