Wedia (2.0.1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Preview
ms: Pratonton

en: Custom
ms: Tersuai

en: Original image
ms: Imej asal

en: Filters
ms: Penapis-penapis

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Image style: @style
ms: Stail imej: @style
