Week Field (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Date
fa: تاریخ

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: - Select -
fa: - انتخاب -
