Week Field (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Date
lt: Data

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: General
lt: Bendras

en: Week
lt: Savaitė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
