Week Field (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Date
mr: दिनांक

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
