Week Field (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Date
th: วันที่

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: General
th: ทั่วไป

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Text value
th: ค่าข้อความ
