Week Field (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Date
tr: Tarih

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: General
tr: Genel

en: Week
tr: Hafta

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Text value
tr: Metin değeri
