Week Field (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Date
ar: التاريخ

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: General
ar: عام

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Text value
ar: قيمة نصية
