Week Field (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text value
az: Mətn qiyməti
