Week Field (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: Date
de: Datum

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: General
de: Allgemein

en: Week
de: Woche

en: Default value
de: Standardwert

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Text value
de: Textwert
