Week Field (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Date
et: Kuupäev

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: General
et: Üldine

en: Week
et: Nädal

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Text value
et: Tekstiline väärtus
