Week Field (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Date
nl: Datum

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Format: @format
nl: Opmaak: @format

en: Text value
nl: Tekstwaarde
