Weerly (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
