Weerly (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
