Weerly (1.0.0-beta3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: - All -
ka: - ყველა -
