Weerly (1.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: URL
ps: پته (URL)

en: All
ps: ټول

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
