Weerly (1.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: All
pt: Todos

en: Block
pt: Bloco

en: Page
pt: Página

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Desc
pt: Descendente

en: Destination
pt: Destino

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Operations links
pt: Ligações de operações

en: Asc
pt: Ascendente
