Weerly (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: On
de: An

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Page
de: Seite

en: Off
de: Aus

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Destination
de: Ziel

en: Sort by
de: Sortierung

en: Hits
de: Zugriffe

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Last Used
de: Zuletzt verwendet
