Weerly (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: Apply
gu: લાગુ કરો
